24 червня 2022 року представники територіальних громад, які розташовані в межах природно-заповідних та прилеглих територій, отримали допомогу від «Франкфуртського зоологічного товариства з 1858»

Завдяки товариству забезпечено продуктами харчування внутрішньо переміщених осіб, які проживають у закладах розміщення комунальної сфери Костринської та Ставненської територіальних громад, що знаходяться на території Ужанського ННП.

У складі допомоги територіальні громади отримали продукти харчування (борошно, рис, перлова крупа, рослинна олія, м’ясні та рибні консерви, макарони, цукор, чай), миючі засоби та засоби гігієни (пральний порошок, відбілювач, мило, шампунь, зубні пасти та щітки). Надана допомога розрахована для забезпечення потреб 80-ти осіб і запланована надаватися щомісячно.

Представники органів місцевого самоврядування та внутрішньо переміщені особи щиро вдячні Франкфуртському зоологічному товариству за надану допомогу, яка є вельми вчасною, корисною та потрібною для забезпечення повсякденних потреб людей.