Рекреація

Ужанський національний природний парк розташований в мальовничих гірських долинах, які сполученні залізницею та дорогами, тому парк водночас легкодоступний та віддалений від промислових центрів. У гірських селах збереглися традиційний побут, ремесла, культура та кухня. 

На території парку є 17 екотуристичних маршрутів, загальною протяжністю більше 140 кілометрів, та 5 екологічних стежок. Також облаштована мережа рекреаційних зон з місцями відпочинку та наметовими полями, є бесідки і колиби.  Влаштовано оглядові та інформаційні майданчики на Ужоцькому перевалі та на в’їзді на  територію парку з Львівської області. У селі Ужок ви можете завітати до інформаційного центру парку. Також у парку облаштовують мінеральні джерела та джерела питної води.

Взимку любителі гірськолижного відпочинку можуть відвідати гірськолижні бази  з сучасними крісельними та бугельними витягами.  

Ужанський національний парк працює над розробкою піших транскордонних переходів з Польщею та Словаччиною з перспективою створення транскордонних піших та велосипедних маршрутів у межах Міжнародного біосферного резервату «Східні Карпати».