25 травня під головуванням заступника директора установи Інни КВАКОВСЬКОЇ відбулася науково-технічна рада Ужанського національного природного парку.

В.о. начальника відділу науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності Неля КОВАЛЬ ознайомила присутніх з основними напрацюваннями і досягненнями парку з науково-дослідної та еколого-освітньої діяльності за звітний період, а також з планами на 2023 рік.

Важливе місце у цій роботі посідає виконання програми Літопису природи.

Начальник відділу рекреації та благоустрою Олег ГОРБЕЙ розповів про туристичну діяльність установи у 2022 році та плани на 2023 рік.

Начальник відділу відтворення, збереження екосистем та використання природних ресурсів Петро КЛИМИК та начальник відділу лісового господарства філії ,,Ужгородське лісове господарство’’ ДП “Ліси України” Едуард ГЕККЕР ознайомили з проєктами лімітів на використання природних ресурсів та переліком заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2023 р.

До обговорення доповідей долучилися: провідний науковий співробітник відділу екосистемології Інституту екології Карпат НАН України, к.б.н., старший науковий співробітник, заступник голови науково-технічної ради Оксана МАРИСКЕВИЧ, заступник начальника відділу регулювання природокористування та розвитку заповідної справи Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА Дмитро ТОМЕНЧУК, експерт-еколог ГО “Екосфера” Оксана СТАНКЕВИЧ, голова Ставненської сільської ради Іван МАНДРИК, голова Костринської сільської ради Василь ЧЕРЕВКА.

На засіданні НТР був присутній в.о.директора Ужанського НПП Ярослав ШУКАЛЬ, який розповів про оновлення складу науково-технічної ради, були подані пропозиції щодо нових членів науково-технічної ради.

За результатами роботи науково-технічної ради погоджено звіти та плани з науково-дослідної, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності, підтримано проєкт лімітів та перелік заходів з поліпшення санітарного стану лісів на 2023 р.