Діти дошкільного та молодшого шкільного віку дізналися про природоохоронну установу, на території якої вони зараз проживають

30 березня 2022 року працівниками Ужанського НПП проведено заняття для дітей-переселенців, що проживають на території Великоберезнянської школи-інтернату. Діти дошкільного та молодшого шкільного віку дізналися про природоохоронну установу, на території якої вони зараз проживають – Ужанський національний природний парк. За допомогою розмальовки «Як робить Маріанночка? Правила поведінки у лісі» ознайомилися з основними правилами бережного ставлення до природи, правилами поведінки у лісі, дізналися, яке значення дерев у лісі, чому не можна рубати дерева, рвати квіти, витоптувати незнайомі гриби, вивчили альтернативні алгоритми поведінки – як поводитися у лісах, аби не тільки уникнути нищівного впливу на природу, а й допомогти. Діти-школярі за допомогою математичних дій мали змогу виконати малюнок рідкісної рослини – шафрану весняного. Отримані знання можна буде у майбутньому використати на практиці під час перебування у лісі.
Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).