Національні парки – еталон природи

21 04 2023 р. у Великоберезнянський ліцей відбулась практична зустріч-навчання на тему “Національні парки – еталон природи. Ранні квіти вивчаю, знаю й оберігаю” з ліцеїстами 4-х класів.

Провідний фахівець з екологічної освіти Мирон Капраль розповів багато цікавого про роль національних природних парків, в тому числі і Ужанського національного природного парку, як еталонів природи у збереженні біорізноманіття. Іншою актуальною темою була розповідь учням про види та особливості ранньовесняних квітів (ефемероїдів), їх збереження та охорону.

На уроці під час відеопрезентації учні побачили фотографії ранньовесняних червонокнижних видів квітів, які зростають на території Ужанського національного природного парку. Під час навчання учні засвоїли знання про ранньовесняні види квітів та червонокнижні види, їх значення у житті людини, дізнались як розрізняти та називати весняні квіти, про особливості росту ранніх квітів – ефемероїдів та їх охорону, ознайомились також з загрозами та причинами зникнення ранніх квітів.

Навчання проводилось в дусі розвинути у дітей бажання пізнавати природу, навчити учнів відчувати та оберігати цю надзвичайну красу та формувати природоохоронні навички, прищепити елементарні поняття екологічної культури, відповідальності та любові до природи.

Працівники УНПП висловлюють подяку за участь та сприяння у проведенні навчання директору Великоберезнянського ліцею Бланяр Ярославі Михайлівні та педагогам 4-тих класів ліцею Попович Наталії Юріївні та Матяш Іванні Іванівні.