НЕ РУБАЙ ЯЛИНКУ!

Традиція ставити живі ялинки на новорічні свята у кожній хаті призводить до масової вирубки цих чудових дерев, які приносять велику та незамінну користь не тільки людині, а й планеті в цілому.

В Ужанському національному природному парку розпочалась щорічна традиційна акція «Не рубай ялинку!», під час якої учні активно долучаються до справи збереження хвойних насаджень у період новорічних свят, вчаться замінювати ялинку зимовими композиціями, що створить атмосферу Новорічного свята і збереже життя зеленої красуні, адже підтримання новорічних традицій не повинно шкодити природі.

В 2021 році учасниками акції стали учні 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

В трьох навчальних закладах – Великоберезнянському ліцеї, Великоберезнянському ліцеї «Ерудит» та Забрідській гімназії працівники парку – заступник директора Кваковська І.М. та провідний фахівець відділу наукової та еколого-освітньої діяльності Капраль М.М. розповіли про важливість хвойних насаджень у збереженні чистоти повітря, води, користь фітонцидів. Практична частина проведених зустрічей пройшла у вигляді майстер-класу, де учні мали змогу навчитися готувати новорічні композиції з ялинових гілочок. Проведено конкурс на кращу новорічну композицію, переможці якого нагороджені призами.