Після восьмирічної перерви відновлюється друк офіційного видання газети “Східні Карпатиˮ

Ще одна знаменна подія сталася сьогодні в Ужанському національному природному парку. Після восьмирічної перерви відновлюється друк офіційного видання газети “Східні Карпатиˮ.

За час свого існування газета пройшла довгий та тернистий шлях свого становлення, оскільки наш засіб масової інформації сьогодні – це не лише джерело для черпання інформації, але й справжній літописець його історії. Видання за час свого існування пройшло великий і довгий шлях, з номера в номер карбуючи літопис становлення й розвитку парку. Можуть змінюватися її рубрики, обсяги, поліграфічний вигляд, тематика публікацій, однак незмінним залишається одне: газета завжди була і є близькою читачеві, закликаючи берегти безцінний скарб, якою є Природа. Вона покликана бути голосом для втілення основної мети, заради якої й створювався Ужанський національний природний парк – відновлення, збереження та примноження природних ландшафтів, давніх пралісів, флори та фауни наших Карпат.

До справи відновлення випуску газети “Східні Карпатиˮ долучився весь колектив парку, усвідомлюючи свою велику місію заради примноження його екосистем.

Окремо хочеться подякувати головному редактору відновленої газети – пану Андрію Михайлику, який на добровільних засадах згодився долучитися до благородної справи – відновлення її випуску.

Сподіваємось, що наше видання буде цікавим усім тим, хто цікавиться історією, сьогоденням та перспективою розвитку нашої природоохоронної установи.