Проведено практичне заняття з понад 20-ма дітьми внутрішньо переміщених осіб

27 квітня 2022 р. фахівцями Ужанського національного природного парку у приміщенні Великоберезнянської санаторної школи-інтернат проведено практичне заняття по екоосвіті з понад 20-ма дітьми внутрішньо переміщених осіб. В проведені навчання взяли участь заступник директора Кваковська Інна Михайлівна, провідні фахівці з екологічної освіти Капраль Мирон Михайлович та Малакеєв Євген Володимирович.

Розповідь та презентацію відеоматеріалів розпочав провідний фахівець з екологічної освіти Капраль Мирон Михайлович, який розповів про унікальність планети Земля, важливе значення екосистем Землі, їх охорону та значення у збереженні природного біорізноманіття.

Працівники Ужанського НПП розповіли про важливі заходи, які проводяться по охороні та збереженні природи в Ужанському національному природному парку, була продемонстрована  презентація та короткий відеоролик про приліт весняних птахів – найпершу ознаку приходу довгоочікуваної весни в Україну, повернення із вирію наших пернатих друзів, які приносять її на своїх крилах, значення птахів у природі та користь для людей, важливість їх охорони.

Було проведено конкурс-вікторину «Цікаве про життя птахів», активні учасники були нагороджені призами – нагрудними значками Союзу охорони природи Німеччини (NABU).

Захід проведено у рамках співпраці з Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) за підтримки Союзу охорони природи Німеччини (NABU).