Село Вишка – гора Красія

 • Складність

  Початкова
 • Протяжність

  7 км
 • Початок маршруту:

  img

   

  Маршрут розпочинається біля початку крісельного витягу на гору Красія в селі Вишка.  Долаємо шлях до вершини гори, на схилах котрої розташований гірськолижний комплекс Львівської залізниці з крісельним витягом довжиною 2200 метрів, яким можна дістатись до вершини гори.

 • Гора Красія

  img

   

  З вершини гори відкриваються неповторні краєвиди на правобережну частину парку: хр. Стінка (1019м), г. Голаня (854м.), г. Черемха (1130м), г. Плішка (1066м), г.Тарниця (1346м), Кременець (1211м), Мала Равка (1303м).На вершині також знаходиться печера розломного походження. Вхід в печеру досить великого розміру, а сама печера заглиблюється в схил на декілька десятків метрів. З вершини спускаємось в східному напрямку до місця відпочинку з джерелом води. Далі стежка пролягає під пологом лісу й через 2 км приводить до місця, де закінчується маршрут.

На території національного парку забороняється:

Відхилення від маршруту.

Пошкодження об’єктів природи.

Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.

Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.

Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.

Відлов риби будь-якими способами.

Перебування з вогнестрільною зброєю.

Засмічення території, шум.

Повідом МНС що ти йдеш в гори

Повідом МНС перед тим як йтимеш в похід, для того щоб рятувальники швидко і вчасно вас знайшли якщо щось трапиться. Для цього потрібно зробити всього лише два кроки:

 • Заповніть онлайн форму

  Заповни онлайн-форму для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю

  Онлайн форма
 • Збережіть контакти рятувальних підрозділів

  Занотуйте собі в мобільні телефони гірських пошуково-рятувальних підрозділів того району, в якому ви збираєтесь подорожувати.

  Контакти підрозділів