Маршрут на гору Голаня

Пішохідний маршрут
 • Складність

  початкова
 • Протяжність

  8 км
 • Початок маршруту

  img

  Маршрут розпочинається на початку села Кострино, неподалік туристичного готелю “Дубовий Гай”. Для того, аби потрапити на початок стежки, потрібно зійти з шосейної дороги на північ до лісу. Заходимо до лісу, а далі наш маршрут пролягає гірською стежкою, що веде через буковий ліс до вершини невеликого хребта, яким продовжуємо нашу подорож.

 • Гора Голаня

  img

  Через ліс робимо захоплююче сходження до вершини основного хребта. Звідси відкривається неповторна навколишня панорама карпатських хребтів. Тут на схилах гори Голаня знаходиться резерват зеленого ясеня. Далі виходимо до самої вершини гори Голаня ( 854м ), на якій розташована досить простора лука і лише є поодинокі дерева бука, ялини та смереки. Тут є багато кущів чорниці та зустрічаються й рідкісні види рослин. З гори можна побачити вершини Явірника, гори Борсучий, Красія, Кременець, Равка, Каньчова. Сходимо з гори в напрямку до села Кострино. Стежка веде в урочище “Клондайські”, від якого грунтовою дорогою спускаємось до турбази „Красія”.

На території національного парку забороняється:

Відхилення від маршруту.

Пошкодження об’єктів природи.

Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.

Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.

Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.

Відлов риби будь-якими способами.

Перебування з вогнестрільною зброєю.

Засмічення території, шум.

Повідом МНС що ти йдеш в гори

Повідом МНС перед тим як йтимеш в похід, для того щоб рятувальники швидко і вчасно вас знайшли якщо щось трапиться. Для цього потрібно зробити всього лише два кроки:

 • Заповніть онлайн форму

  Заповни онлайн-форму для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю

  Онлайн форма
 • Збережіть контакти рятувальних підрозділів

  Занотуйте собі в мобільні телефони гірських пошуково-рятувальних підрозділів того району, в якому ви збираєтесь подорожувати.

  Контакти підрозділів