В Ужанському національному природному парку відбувся тренінг по впровадженню інструментарію для просторового моніторингу та звітування SMART

З цією метою до нас навідався менеджер з моніторингу, досліджень та SMART Ростислав Журавчак, який передав працівникам парку 24 прилади-смартфони зі вже встановленим і налаштованим для нашого парку інструментарієм SMART. Прилади були придбані і передані Франкфуртським зоологічним товариством в рамках існуючої співпраці з метою удосконалення моніторингу біорізноманіття, ведення та аналізу спостережень, охорони та обстеження природоохоронної території. У тренінгах взяли участь фахівці відділів та інспектори ПНДВ, які будуть працювати з даними приладами.
Використання даного інструментарію сприятиме підвищенню інформативності спостережень та достовірності польових даних, покращенню аналізу та збереження даних, підвищенню зручності та оперативності використання даних для формування звітів та для поточного управління природоохоронною територією і збереження її природних складових.