Відбулася перша робоча зустріч зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки проєкту організації території Ужанського національного природного парку

28 листопада 2023 року в Ужанському НПП відбулася перша робоча зустріч зацікавлених сторін та громадськості щодо розробки проєкту організації території Ужанського національного природного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об’єктів.

 

Мета такої зустрічі - проінформувати та започаткувати роботу над створенням проєкту організації території Парку й залучити зацікавлені сторони і громадськість до участі в його розробці.

З вітальним словом виступив в.о. директора Ярослав ШУКАЛЬ та народний депутат Верховної Ради України Михайло ЛАБА. Заступник директора КВАКОВСЬКА Інна представила для запрошених презентацію про Ужанський НПП, з презентаційним матеріалом виступили представники розробника: Василь МОЧАН та Анна КУЗЕМКО. У ході зустрічі представники нацпарку, місцевих територіальних громад, лісокористувачі, приватні підприємці та зацікавлені сторони, розділені по групах, в інтерактивній формі мали можливість виокремити основні цінності біорізноманіття, налагодити комунікаційні зв’язки.

Всім учасникам дякуємо за співпрацю та надіємось на плідну роботу в подальших зустрічах!

Висловлюємо вдячність Франкфуртському зоологічному товариству, яке допомагає нашому парку з розробкою Проєкту в рамках чинного законодавства України та згідно з міжнародними вимогами.