ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІНИКА ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОЇ СПРАВИ!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Указом Президента України від 18 серпня 2009 № 629 установлено професійне свято – День працівника природно-заповідної справи, яке відзначається щороку 7 липня.

Природно-заповідний фонд держави охороняється законодавством України як національне надбання, для якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання.

Головне завдання кожного працівника природно-заповідної справи – охорона та збереження ресурсів природи для майбутніх поколінь. І це все можливе лише шляхом заповідання еталонних природних ділянок, які представляють усе багатство флори і фауни конкретного регіону!

Робота надзвичайно важлива та неоціненна, до якої входить збереження унікальних екосистем, вивчення та дослідження природних процесів, попередження вимирання видів і боротьба з негативним впливом на довкілля, а також формування екологічної свідомості серед населення.

Ми з Вами проводимо дуже важливу роботу у сфері збереження природно-заповідного фонду. Саме зберігаючи природу, як основу нашого буття, ми бережемо нашу країну задля нашого спільного майбутнього.

Бажаю всім нам і нашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я, душевної гармонії, сердечних вітань і щирої вдячності за нашу щоденну працю.

Нехай Бог допомагає нам у благородній справі збереження природи!

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою,

Ярослав ШУКАЛЬ, в.о. директора Ужанського національного природного парку, депутат Закарпатської обласної ради