Змайструй годівницю та нагодуй пташок

6 грудня 2023 р. у Великоберезнянському ліцеї «Ерудит» відбулась практична зустріч-навчання майстер - клас на тему «Змайструй годівницю та нагодуй пташок» з ліцеїстами 7-х класів.

Провідний фахівець з екологічної освіти Ужанського національного природного парку Мирон Капраль провів з учнями індивідуальну вікторину, під час якої діти повинні розпізнати на фотографіях і написати відповідь про 14 видів найбільш поширених зимуючих пташок нашого краю. За результатами письмового опитування було проведено нагородження трьох найбільш успішних учасників конкурсу.

На наступних відеодемонстраційних картинах учні на інтерактивній дошці побачили фото зимуючих пташок з поясненням видів та короткою характеристикою біології, що дало змогу набути нові знання та оцінити допущені помилки під час вікторини.

На наступних зображеннях учні знайомились з різноманітними простенькими типами годівниць, які можна виготовити самотужки вдома з батьками, також була відповідна візуалізація і наголос на тому, які корми слід використовувати для підгодівлі пташок.

Молодший науковий співробітник Василь Шеверя разом з учнями продемонстрував і провів майстер – клас, як правильно змайструвати годівницю. Також учням була запропонована інформація про те, як правильно практично виготовити корми для пташок. Діти з захопленням складали з підготовлених деталей годівнички для птахів. По закінченні роботи в класі учні разом із фахівцями розвісили виготовлені годівнички на подвір’ї школи та насипали суміш кормів для пернатих друзів. Залишилось спостерігати, які пташки прилітають до годівниці, і радіти з своєї роботи.

Висловлюємо подяку за підтримку, участь та сприяння у проведенні екологічного навчання майстер – клас директору Великоберезнянського ліцею «Ерудит» Ірині Мунчак та вчителю біології Людмилі Іваниця.