Знайомимось з видами птахів, які зимують на нашій території. Допоможемо птахам перезимувати

24 листопада 2023 року, провідний фахівець з екологічної освіти Мирон Капраль та молодший науковий співробітник Василь Шеверя провели екологічне заняття, відео пізнавальну презентацію «Знайомимось з видами птахів, які зимують на нашій території. Допоможемо птахам перезимувати» у 4 – 5 - 6 класі Солянської загальноосвітньої школи гімназії.

Метою навчання було навчити дітей розпізнавати і називати види зимуючих птахів про надзвичайно важливу персональну роль присутніх учнів в збереженні, розумінні та допомозі живому світу, виховання майбутньої відповідальності, любові до природи.

Під час навчання фахівці національного парку продемонстрували і розповіли учням, про неповторну красу наших Карпат і про проблеми її збереження. Наступна розповідь та слайди про негативний вплив людства в процесі виробництва різноманітної продукції, шкоду природі в результаті антропогенного впливу на планету. Далі на екрані було показано 19 видів найбільш поширених зимуючих птахів нашого краю на території УНПП.

Діти навчались які різноманітні типи годівничок бувають і як просто змайструвати годівничку для птахів, як правильно підбирати корм для годівнички, за яких умов зими необхідно підгодовувати зимуючих пташок.

Висловлюємо подяку за підтримку та сприяння у проведенні навчання директору Літак Іванні Михайлівні, працівникам Кушнір Івану Васильовичу, Вудмаска Наталії Іванівні.